Serdecznie witam wszystkich! Strona ta przeznaczona jest tylko dla ludzi odważnych, śmiało stojących w obliczu NIEZNANEGO, nie bojących się NIEPOJĘTEGO, wolnych od ludzkich wyobraźni i mniemań na temat duchowści i Boga oraz celu naszego istnienia. Strona ta nie jest przeznaczona dla zniewolonych tradycją ludzką oraz tych co nie poszukują uczciwie PRAWDY. Tutaj są umieszczone informacje od bezcielesnych, wielowymiarowych ISTOT ŚWIATŁA na temat nadchodzących REWOLUCYJNYCH zmian ŚWIADOMOŚCI ludzkości pomagających w osiągnięciu celu naszego obecnego przeznaczenia, DOSKONAŁOŚCI. Osiągnięcie statusu istoty SUWERENNO-INTEGRALNEJ.

o mnie

Doświadczyłem wielu doświadczeń wzbogacających, budujących świadomość, ale te ziemskie to przekracza mocą wszelkie pozostałe.
Narodziłem się na ziemi. Przebywam w tzw instrumencie ludzkim jakim jest ciało.
Prowadziłem spokojne życie aż nici zdarzeń doprowadziły mnie przed oblicze Niepojętego, Moja pierwsza i jedyna reakcja to głęboka sięgająca dna depresja, w której przebywałem 5 ziemskich lat.
Jako Polak nauczyłem się modlić i prosić Boga o pomoc.
Przez 5 lat niebo wydawało mi się być z betonu.
W grudniu 2008 roku nagle otrzymałem wyraźną pomoc z „góry”, która wskazała mi, że pokaże mi jak wyjść z depresji i stać się mocarzem, jeśli będę stosował w praktyce to co mi będą radzić. Wyraźnie odczułem obecność Jezusa Chrystusa i usłyszałem Jego głos jak szepnął mi na ucho:
„JA ZWYCIĘŻYŁEM ŚWIAT”.
Od tamtej pory moje życie uległo całkowitej przemianie, restrukturyzacji, dezintegracji pozytywnej poprzez przemianę ŚWIADOMOŚCI, odnowę ducha umysłu. Przekazał mi informację, że posyła mi jako pomoc swoich aniołów MOCY, z którymi On się utożsamia. W szybkim czasie zacząłem doznawać ponad naturalnej pomocy. Nauczono mnie uważnego słuchania i umiejętnego nawiązywania kontaktu z bezcielesnymi istotami. Uczono mnie jak trwać w stanie ciągłej zmiany. Obecnie mam stały komfortowy kontakt z tymi istotami i przekazują mi istotne informacje na temat nadchodzących wstrząsów, REWOLUCYJNYCH zmian ludzkiej ŚWIADOMOŚCI. Polecono mi bym dzielił się z wszystkimi ludźmi tymi istotnymi informacjami. Zobaczyłem, że nadchodzą inne czasy, gdzie obecne sposoby myślenia zawiodą na całej linii i wielu trzymających się obecnych wzorców myślenia oszaleje. Depresja była momentem, gdzie uruchomiono kody umożliwiające poszerzony wgląd i rozwój we mnie Nadświadomości.
Przypomniałem sobie kim jestem i dlaczego tutaj jestem.
Zobaczyłem „SYSTEM” jaki kontroluje wszelkie życie na ziemi.
Jestem wolny od pojęć tego SYSTEMU, który nakazuje ludziom wierzyć i myśleć tak by nie wypaść spod SYSTEMU, być stałym UŻYTKOWNIKIEM SYSTEMU.
Obecnie doświadczam „Chwalebną Wolność Synów Bożych”
Powiem tak, życie na ziemi to zaszczyt i przywilej.
Niesamowicie wzbogaca i poszerza Świadomość.
Nabywam na ziemi bezcennego doświadczenia.
Istniejemy wiecznie.
Nadchodzą nowe „duchowe technologie” nowe nie znane do tej pory na ziemi potężne istoty z otoczenia tzw ŚWIĘTEGO, które inkarnują się i będą inkarnować by wpływać na bieg nici zdarzeń na ziemi by wykonać swoją pracę.

Zapraszam do czytania mojego raportu z życia na ziemi.

Comments on: "o mnie" (11)

 1. Co pan myśli na temat filmu / serialu ” Koniec dziecinstwa „?

 2. to prawda co piszesz BÓG MOZE NAM DAĆ ZROZUMIEC TYLKO CO NAM PSZEKAZUJESZ.

 3. tomasz said:

  Wyobraznia-Iluzja-hologram….

 4. Witam wszystkich. Byłoby wszystkim zainteresowanym miło gdybyś podał e-maila do kontaktu, sądze że ułatwilo by to znacznie możliwości kontaktu, oraz zwiększyło liczbę szukajacych prawdy.

  • Witam.
   Dziekuje za maila.
   Jesli chodzi o kontakt ze mną to na stronie prawy pas z zakładkami, trzeba zjechac w dół, pozycja KONTAKT pod zdjeciem pozycja KSIEGA URANTII. Klikajac na adres e-mail od razu mozna pisac wiadomosc. Zapraszam.

 5. Dziękuję 🙂
  Dziękuję za to, o czym już się dowiedziałam czytając te kilka stron…
  Dziękuję za to, o czym się dowiem, gdyż nie odejdę stąd, póki wszystkiego nie przeczytam, nie zrozumię, nie uświadomię sobie i być może – doświadczę… ❤

 6. Fajna strona,przemyslenia bardzo glebokie ,rezonujace z moimi

 7. chciałbym wiedzieć jeżeli się da ale i tak to się wyklucza, bo nie ma sensu. jestem obrażalski :P said:

  hmm czytałem jak bym to pisał ale wypatrzyłem też bład. ogólnie chciałbym z ta osoba najlepiej spotkac sie kiedys i porozmawiac ewentualnie posłuchać jeżeli uznam za jedyna madra rzecz ze spotkania 🙂 😦
  ps. i tak sens niema sensu, i odwrotnie…

 8. Szkoda, że do mnie nie chce przemówić.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: