Serdecznie witam wszystkich! Strona ta przeznaczona jest tylko dla ludzi odważnych, śmiało stojących w obliczu NIEZNANEGO, nie bojących się NIEPOJĘTEGO, wolnych od ludzkich wyobraźni i mniemań na temat duchowści i Boga oraz celu naszego istnienia. Strona ta nie jest przeznaczona dla zniewolonych tradycją ludzką oraz tych co nie poszukują uczciwie PRAWDY. Tutaj są umieszczone informacje od bezcielesnych, wielowymiarowych ISTOT ŚWIATŁA na temat nadchodzących REWOLUCYJNYCH zmian ŚWIADOMOŚCI ludzkości pomagających w osiągnięciu celu naszego obecnego przeznaczenia, DOSKONAŁOŚCI. Osiągnięcie statusu istoty SUWERENNO-INTEGRALNEJ.

GWIAZDA Z NIEBIOS

Dzisiaj chciałem opisać coś innego, czego doświadczyłem, ale byłoby to może mniej zrozumiałe, jeśli najpierw nie opiszę tego, co obiecałem w ostatnim wpisie.

Odnoszę wrażenie, że przyspieszył u mnie postęp w doświadczaniu i też coraz więcej spraw widzę już nie na poziomie programów, ale podprogramów programów.

Najpierw sprostowanie.
Pisałem w ostatnim wpisie, że cenię sobie Biblię jako przekaz Boga, jako księgę, zawierającą Słowo Boże, i że jest zhakowana, nadpisana przez Hierarchię, inaczej zwaną NADZIEMSKIE WŁADZE I ZWIERZCHNOŚCI
 z powodu chęci przejęcia pełnej  kontroli nad ludzkością.
Pod wpływem ciągłego szkolenia, koncentrowania i skupiania świadomości coraz bardziej ogarniam plan i by jeszcze bardziej ten proces postępował dzisiaj rano pewna istota ucząca mnie regulacji energii, bo wszystko niesie w sobie ładunek energetyczny, wyjaśniła mi, że Biblia nie została spisana przez natchnienie pochodzące od tego Boga, zwanego Źródłem, tylko przez  NADZIEMSKIE WŁADZE I ZWIERZCHNOŚCI  , które podają się za Boga, a jest zhakowana i zmodyfikowana przez KRÓLESTWO NIEBIOS.
To jest istotna zmiana spojrzenia, która poszerza i pomaga ogarnąć plan świadomością.

Dla przykładu takiej modyfikacji w tłumaczeniach podam ten sam werset z Biblii wg starego tłumaczenia Biblia Warszawska i Współczesnego Przekładu.

2 List do Tymoteusza 3:16, Biblia Warszawska
Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,

2 List do Tymoteusza 3,16 Współczesny Przekład
Każde pismo natchnione przez Boga jest  przydatne do nauczania, przekonywania, naprawiania błędów i wychowywania w czci dla Boga.

Istotna zmiana tłumaczenia i zmienia pogląd na temat stosunku do Biblii.
Wracając do hakowania Biblii przez Królestwo Niebios.
Przecież nie raz prezentowałem ten werset z Ewangelii Filipa, wprawdzie nie jest ta ewangelia zapisana w Biblii, ponieważ Biblia została zamknięta kilka wieków po śmierci Jezusa, a Ewangelie Filipa i Tomasza zostały ukryte w grotach i niedawno odnalezione w tzw. zwojach z Qumran.

Werset brzmi tak:
16. Rządcy ziemscy byli przekonani, że to, co czynili, dokonywali swoją władzą i z własnej woli. W rzeczywistości jednak to Duch Święty potajemnie działał za ich pośrednictwem, czynił tak, jak Sam uważał za stosowne.
Sieją Oni wszędzie także prawdziwą wiedzę — tą, która istniała od początku. Wielu ludzi dostrzega ją, kiedy ją sieją, lecz jedynie nieliczni przypominają sobie o niej w czasie żniw.

Teraz widzę wyraźnie wypowiedź Jezusa, który pokazuje, że Rządcy, czyli NADZIEMSKIE WŁADZE I ZWIERZCHNOŚCI zwani także HIERARCHIĄ, to oni spisali pisma, by wprowadzić ludzi na poziomy wibracji, które umożliwią im kontrolę nad ludzkością. Jednak cały pomysł wyszedł z Ducha Świętego, którego nie widzą, a który ich zainspirował do takiego działania. Dlatego wydawało im się, że realizują swój plan, a to nie był ich plan, tylko Ducha Świętego.

To tyle na temat sprostowania, które dzisiaj otrzymałem.
Opisuję to, abyście zwrócili uwagę na styl działania Ducha Świętego, bo ten styl nawiązuje do tego, co poniżej opiszę.

GWIAZDA Z NIEBIOS.

Objawienie Jana 9:1, Biblia Warszawska
I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.

9:2 I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni.
9:3 A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc, jaką jest moc skorpionów na ziemi.

9:4 I powiedziano im, aby nie wyrządzały szkody trawie, ziemi ani żadnym ziołom, ani żadnemu drzewu, a tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach.

No i od razu wyjaśnienie, czym jest GWIAZDA Z NIEBIOS.
Gdybym opisał, wiecie, że zobaczyłem jak gwiazda z niebios nadlatuje do Ziemi i uderza w nią, i robi dziurę w ziemi, a z tej dziury wychodzą stwory itp., to by zaraz na mojej skrzynce mailowej objawiło się 10000 różnej maści naukowców i astronomów piszących, że jestem taki to, a taki i udowodniając mi błąd.

Nie, nie napiszę tak.
Dlaczego?
Wyjaśniam.
Najbliższa GWIAZDA koło Ziemi to Słońce.
Z przyczyn fizycznych nie może walnąć w nas, bo zanim by się zbliżyła, to by już nas nie było, wyparowalibyśmy, wtedy nie byłoby sensu nas atakować.
Pozostałe znane gwiazdy są albo lekko mniejsze od słońca albo tysiące razy większe niż słońce.
Także na pewno nie chodzi tutaj o katastrofę kosmiczną.
Więc o co chodzi, chodzi o gwiazdę „na miarę” np. Arnolda Schwarzeneggera, Toma Cruisa czy Alberta Einsteina.
Rozumiecie, to są nasze gwiazdy rozrywki i nauki.

Tutaj jest mowa o jakimś celebrycie niebios, jakby naukowcu, który przybędzie na Ziemię z pewnego powodu i będzie umiał otworzyć, stworzyć, szczeliny w przestrzeni i wyprowadzi jakby z ziemi istoty z innych światów.
Powstanie coś na kształt portalu, dym może być mgłą elektromagnetyczną.
Zrobi to otwarcie, w celu załatwienia swoich interesów, swoich w sensie swojej rasy. Jednak ich plan się nie powiedzie i na nasz plan rzeczywistości wkroczą inne istoty, przynoszące inny scenariusz.
Mówi się o tajnej współpracy rządów z obcymi cywilizacjami, które sprzedają nam technologie i też współpracują, by na Ziemi otworzyć bramy tuneli łączących ich świat z naszym, byśmy mogli żyć na wyższym poziomie.
Mówię o Plejadianach.
Ten temat Gwiazdy z Niebios chciałem opisać już 6 miesięcy temu, ale czułem jakby brakowało czegoś i jakbym był powstrzymywany przed napisaniem tego, ponieważ brakuje mi jeszcze jednego elementu.
Ten element dostałem kilka dni temu czytając aktualny przekaz Plejadian.
Przeczytajcie uważnie.
Cytuję:

„Pewne istoty specjalizują się w badaniu głównych wydarzeń w określonych sektorach istnienia.
Znają one zakres, w jakim można odmienić jakiś szczególny czas, nie zmieniając jego całości – zmienić wyłącznie sub-czasy otaczające wydarzenie. Inne istoty specjalizują się w równoległych wydarzeniach rozgrywających się w różnych światach. Tworzą one geometryczne wiry, czerpiąc główne wydarzenia z rozmaitych układów gwiezdnych i galaktyk, kotwicząc je i tworząc nowe drogi komunikacji.
Z pewnego punktu widzenia, istnieją ci, do których należą korytarze czasu, lub którzy wierzą, że je posiadają. Rekonstruują oni głównie korytarze i nadają strukturę nowym erom egzystencji. Kiedy zbudowane zostaną owe korytarze, wiele form inteligencji będzie się nimi mogło poruszać w przód i wstecz. Tak zwani właściciele korytarzy określać będą, jakie siły uzyskają pozwolenie wstępu. Ku temu problemowi kieruje się Ziemia. To dlatego nastąpił tak wielki napływ istot żywych, które wykorzystują gatunek ludzki dla swoich eksperymentów. Budowane są drugorzędne i trzeciorzędne linie czasu. Jeśli więc opanowana zostanie drugorzędna linia, inna pozostanie otwarta.
Ustalenie i skonstruowanie drugorzędnych i trzeciorzędnych wydarzeń oznacza, że w korytarzu czasu pojawi się główne otwarcie. Pozwoli ono wielu istotom przejść przez tak zwane oficjalnie zatwierdzone kanały. Odnajdą one ruch oporu i bramy, które otworzą się równocześnie, prowadząc w wielu różnych kierunkach.”

Ciekawe nie?

Także ta niebiańska gwiazda, celebryta nauki innych ras, zbuduje portal, ponieważ będzie wiedział jak to zrobić, bo jak Biblia określa dostanie klucze, czyli inaczej, będzie miał schemat i wszystko, co jest potrzebne do otwarcia tzw. STUDNI OTCHŁANI.

U nas też ulegają awariom nawet elektrownie atomowe.
Awaria STUDNI OTCHŁANI będzie reżyserowana przez PIĄTEGO ANIOŁA.

Zwróćcie uwagę: „I zatrąbił piąty anioł…”
PIĄTY ANIOŁ zatrąbił, czyli stworzył DŹWIĘK, dał sygnał, który zainspirował w jakiś sposób do tego, że ta GWIAZDA Z NIEBIOS spadła na Ziemię.
Spadła może oznaczać wyrzucenie ze swojego świata, jakieś nieporozumienie, odmienne zdania na pewne tematy lub inne intencje, lub normalne, planowe zstąpienie na Ziemię.
Coś pójdzie nie tak i zamiast planowanego Elizjum dojdzie do masakry na Ziemi.
Jednak nie ma co się przejmować, ponieważ ten PIĄTY ANIOŁ, wydając DŹWIĘK inspirujący do działania te istoty, działa w kamuflażu. Im będzie się wydawać, że mają plan i to swój plan, i to jeszcze na dodatek bardzo dobry plan, i że będą chcieli go zrealizować.
Jednak to nie jest ich plan.
Wydaje im się, że mają plan, jednak ich plan jest podplanem prawdziwego planu Strażników Istnienia.
PIĄTY ANIOŁ DŹWIĘKIEM zainspiruje ich do działania, a oni nawet nie zorientują się, że są w podplanie.
Nawet to, co teraz piszę nie otrzeźwi ich, ani nic im nie podpowie, plan się zrealizuje, bo są więksi „BOGOWIE”, którzy nimi pokierują tak, jak zechce Duch Święty.
DŹWIĘK wywoła niepohamowaną ochotę, będzie niósł w sobie potężną dawkę nadziei na zrealizowanie planu, wizje realizacji planu, ekscytację planem.

I kto się oprze takiej fali energii? Takie tsunami energetyczne zaślepia słabo przygotowanych, którzy odbębnili lekcje wnikania w energie, siedząc w ławkach i dłubiąc w nosie.

Kto się oprze takiej fali, takim potężnym „BOGOM” jak emocje, uczucia, które zaślepiają i uniemożliwiają działanie rozsądkowi i rozwadze oraz mądrości.

Tak całkiem na marginesie, nie wiem konkretnie kiedy to się wydarzy i jak, ale wiem, że ludzie będą uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, a może już to się dzieje.
Na razie to mój domysł, ale myślę, że sprzedaje się nam okrojoną informację na temat akceleratora, w którym szuka się „boskiej cząstki”.

W następnym wpisie opiszę moje doświadczenie z DŹWIĘKIEM oraz czym jest DŹWIĘK i to będzie dalsza część, kontynuacja całego planu jaki przedstawiam.
Dlatego ci, co wchodzą w pojedyncze wpisy na pewno nic nie zrozumieją, a nawet wyciągną błędne wnioski.

Reklamy

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: