Serdecznie witam wszystkich! Strona ta przeznaczona jest tylko dla ludzi odważnych, śmiało stojących w obliczu NIEZNANEGO, nie bojących się NIEPOJĘTEGO, wolnych od ludzkich wyobraźni i mniemań na temat duchowści i Boga oraz celu naszego istnienia. Strona ta nie jest przeznaczona dla zniewolonych tradycją ludzką oraz tych co nie poszukują uczciwie PRAWDY. Tutaj są umieszczone informacje od bezcielesnych, wielowymiarowych ISTOT ŚWIATŁA na temat nadchodzących REWOLUCYJNYCH zmian ŚWIADOMOŚCI ludzkości pomagających w osiągnięciu celu naszego obecnego przeznaczenia, DOSKONAŁOŚCI. Osiągnięcie statusu istoty SUWERENNO-INTEGRALNEJ.

OBDARZENIE ŚWIĄTYNIĄ

Mojżesz zbudował na pustyni świątynię wg wzoru, jaki zobaczył na górze w Niebiosach.
Czyli wynika z tego, że niebiosa są obdarzone świątynią.
Dlaczego?
Czy to takie ważne?
Co to jest świątynia?

Powiedziano mi, że inne światy edukacyjne zostają obdarzone świątynią w zależności od stanu, poziomu duchowego, takiego świata.
Cel rozwoju to wyzwolić się od materii i stać się istotą duchową.
Powiedziano mi, że są światy, które mają tylko jedną świątynię, a są takie, które mają po kilka świątyń.
W tych świątyniach dochodzi do połączenia ze ŹRÓDŁEM adepta, który osiągnął status istoty duchowej.
Istota, która osiągnęła taki poziom rozwoju nie może już umrzeć naturalną śmiercią cielesną, tylko w ciele zostaje transponowana do bytu światła.
Kiedy adept uzyskuje status istoty gotowej do transponowania, informacja o tym wychodzi z centrum i poprzez szereg istot pośrednich dociera bezpośrednio do adepta. Dzięki temu adept wie, że musi się przyszykować do przemiany. Udaje się do świątyni i tam w pewnym momencie, zazwyczaj nie przewidzianym, powstaje fenomen nagłego, krótkotrwałego błysku świetlnego i adept znika ze świata materii.
Cała ta przemiana może nastąpić tylko i wyłącznie w świątyni, ponieważ tam występują te fenomeny.
Objawiono mi, że tak jest na innych światach rozwojowych.

Ta forma transponowania wydarzyła się na ziemi zaledwie kilka razy i fenomenem było to, że wydarzyło się to nie w specjalnym miejscu, do tego przeznaczonym, ale po prostu gdzieś na ziemi. Biblia wspomina tylko o dwóch osobach. Transponowanie przeżył Henoch i Eliasz, i prawdopodobnie Mojżesz, to by wyjaśniało dlaczego był z Jezusem na górze przemienienia.

Czyli przyglądając się innym światom, świątynia jest szczególnym miejscem.

W Biblii mamy napisane, że w świątyni mieszka Bóg.

2 Mojżeszowa 25:8, Biblia Warszawska
I wystawią mi świątynię, abym zamieszkał pośród nich,

Z innego wersetu wynika, że świątynia jest miejscem przekazu, transmisji pochodzącej od Boga.

Objawienie 11:19, Biblia Warszawska
I otworzyła się świątynia Boża, która jest w niebie, i ukazała się Skrzynia Przymierza jego w świątyni jego; i zaczęło się błyskać i głośno grzmieć, i przyszło trzęsienie ziemi, i spadł wielki grad.

To tak w skrócie o świątyni i jej funkcji.
Przekazano mi, że ziemia jest jednak anomalią, fenomenem, ponieważ tutaj nie ma świątyni w postaci szczególnej budowli, w której mieszka osobowość Boska.
Powiedziano mi:
Wiesz na czym polega wasza inność, wasz kosmiczny fenomen, na tym, że to wy jesteście świątynią Ojca i dla nas jest to szokujące i niezrozumiałe. Jesteśmy tym faktem skonfundowani. Wciąż jesteśmy zaskakiwani różnorodną mądrością Ojca.  Dla nas jest to trudne do pojęcia, jak Bóg może mieszkać w was. A jednak jest to fakt niepodważalny. Dla nas widziany, jak to wy mówicie, gołym okiem. Zanim objawił się Chrystus na ziemi, obdarzając sobą ziemię, byliście widziani w niebiosach jako rejon odłączony, wyizolowany od Ducha Bożego. Duch jest obiektem pożądania  mieszkańców niebios i niebios niebios. I nagle zostaliście obdarzeni Synem ŹRÓDŁA, a Syn wyraża się w Duchu i zostaliście obdarzeni DUCHEM ŚWIĘTYM. W naszych oczach ma to ogromne znaczenie, my zdajemy sobie sprawę ze znaczenia tego obdarzenia, wy nie, bo nie wiecie co otrzymaliście, nie zdajecie sobie sprawy z powagi  i znaczenia zdarzenia. Jeśli możecie sobie wyobrazić, to dostaliście obiekt westchnień i pożądania niebios, które w skwarze i upale z wielkim trudem poszukują każdego przejawu osobowości Ducha, a wy to dostaliście nawet o to nie prosząc, tak po prostu za darmo i jeszcze nie zdajecie sobie sprawy jaką wartość dostaliście. Więcej widzimy, że wielu z was gardzi tym Duchem i sprzeciwia się Jemu, co dla nas jest nie do pomyślenia.
Dla nas jest to niesamowite, że nie musicie mieć świątyni, w której przejawia się Ojciec. Wy jesteście tą świątynią i to jest szokujące, jak to się dzieje, w jaki sposób Bóg Ojciec dociera do was i przebywa w was. Obdarzenie Duchem jakie nastąpiło w dniu zielonych świąt nagle wyniosło ziemię ze statusu podrzędnej, przeciętnej, upadłej planety do statusu, jaki trudno nam opisać waszym ograniczonym umysłom. Obrazowo mówiąc, porównać to można do wypraw średniowiecznych. Konkwistador Cortez wiedział co to jest złoto i znał jego wartość, a dla tubylców, mieszkańców ameryki  nie przedstawiało to złoto żadnego znaczenia, było tylko ładne, nie znali wartości złota i dlatego lekceważąco i lekką ręką ze zdziwieniem ofiarowali w prezencie złoto ekipie Corteza. Dziwiąc się dlaczego Cortez jest taki zadowolony z kawałka żółtego, dla nich bezwartościowego, złomu. Mniej więcej tak możesz sobie wyobrazić różnice naszego i waszego stosunku do obdarzenia Ducha. Wy jesteście świątynią Boga i to jest fenomen wszechświatowy”.

1 List do Koryntian 3:17, Biblia Warszawska
Jeśli ktoś niszczy świątynię Bożą, tego zniszczy Bóg, albowiem świątynia Boża jest święta, a wy nią jesteście

Nowy świat, jaki szykuje nam Chrystus, a jak przyszykuje to wróci po nas, ten świat nie ma świątyni w znaczeniu budowli, poprzez którą Ojciec przejawia się i przekazuje transmisję swojej woli.

Objawienie 21:22, Biblia Warszawska
Lecz świątyni w nim nie widziałem; albowiem Pan, Bóg, Wszechmogący jest jego świątynią, oraz Baranek.

Reklamy

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: