Serdecznie witam wszystkich! Strona ta przeznaczona jest tylko dla ludzi odważnych, śmiało stojących w obliczu NIEZNANEGO, nie bojących się NIEPOJĘTEGO, wolnych od ludzkich wyobraźni i mniemań na temat duchowści i Boga oraz celu naszego istnienia. Strona ta nie jest przeznaczona dla zniewolonych tradycją ludzką oraz tych co nie poszukują uczciwie PRAWDY. Tutaj są umieszczone informacje od bezcielesnych, wielowymiarowych ISTOT ŚWIATŁA na temat nadchodzących REWOLUCYJNYCH zmian ŚWIADOMOŚCI ludzkości pomagających w osiągnięciu celu naszego obecnego przeznaczenia, DOSKONAŁOŚCI. Osiągnięcie statusu istoty SUWERENNO-INTEGRALNEJ.

MAŁE LISKI

Pieśń nad Pieśniami 2:15, Biblia Warszawska
Połapcie nam lisy, małe liski, które psują winnice, a winnice nasze zakwitają!

PRAWDA jest jak matematyka: jeden mały błąd, nie w tym miejscu postawiony przecinek lub inny znak, taki mały niepozorny, i wynik wyjdzie błędny.

PRAWDA jest jak chemia: jeden mały błąd, nie ten składnik zmieszany z innymi lub nawet jeśli właściwe składniki są mieszane, ale nie w tej kolejności lub proporcji, i wychodzi błąd, cały trud pójdzie na marne, nie osiągniemy celu.

Jest czas na testy, ale jest to czas ograniczony.
Pokazano mi, że każdemu jest dany odpowiedni okres czasu do nauki, jeśli jednak człowiek nie uczy się, nie dostrzega swojego nauczyciela, jest podejmowana decyzja o zdjęciu takiej osoby z tego planu rzeczywistości.

Kiedy mi to pokazała moja opatrzność, pytałem się co jest powodem braku rozwoju lub bardzo powolnego rozwoju.
W odpowiedzi powiedziano mi, że to co jest dla nas istotne, dla niebios nie jest istotne, a to co dla nich jest istotne, dla nas jest bez znaczenia.

Nie przykładamy do tego wagi, a są to istotne składniki kompozycji ułatwiającej rozwój siły ducha, one decydują o tym, że „skład chemiczny” będzie doskonały, one decydują, że „zadanie matematyczne” zostanie idealnie rozwiązane.
Wszystko ma sens, nawet te najbardziej niezrozumiałe, bezsensowne rzeczy, które oglądamy codziennie, mają swój sens w planie i woli OJCA.
Jeśli tego nie widzimy lub nie rozumiemy, to oznacza, jest to ewidentny sygnał, że jesteśmy w oddali od OJCA, że coś nam przykrywa Jego Oblicze tak, że nie widzimy Jego doskonale.

Tak jak w wersecie u góry, małe liski potrafią niszczyć winnicę i to decyduje o rozwoju winnicy, im więcej małych lisków, tym szybsza degradacja winnicy.
Dlatego Ojciec wzywa do POŁAPANIA małych lisków, które buszują w naszej świadomości i niszczą nas – ŻYWĄ WINNICĘ, która właśnie dojrzewa, została obdarzona świadomością z niebios, bo widać, że świat i ludzie zostali obdarzeni duchami Ojca.
Ja osobiście widzę działanie na ziemi 7-u Duchów Boga tych, co posiada Chrystus.

Ten wpis jest przygotowaniem, wprowadzeniem do następnych wpisów, w których opiszę niepozorne, ale istotne świadomości, które decydują o stanie winnicy, czy jest bujna i owocująca, czy raczej trawi ją choroba i jest na skraju wyniszczenia lub w ogóle nie wydaje owocu.

Następne wpisy będą na temat pokory, złamania, skruszenia, bogactwa i opatrzności Bożej o tym, jak błędne pojęcie tych tematów ma potężny, diametralny, decydujący wpływ na naszą drogę życia.
Jeden mały błąd, niewłaściwy pogląd, potrafi przez całe życie trzymać człowieka w jednym miejscu tak, że się nie rozwija, widzi swój stan i nie ma wpływu na niego, trapi się tym, ale nie może nic zmienić.

..:. mądrość .:..
Prorok Daniel powiedział o Bogu:
Udziela mędrcom mądrości, a wiedzy rozumnym. On odsłania to, co niezgłębione i ukryte, i zna to, co spowite mrokiem, a światłość mieszka u Niego.
Daniela 2,21-22 Biblia Tysiąclecia
Reklamy

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: